Sobota, 18 maja 2024 r.

Piłka ręczna. Wygrana Pogoni, porażka gryfinian

Data publikacji: 05 maja 2024 r. 12:32
Ostatnia aktualizacja: 05 maja 2024 r. 12:32

Po wyjazdowym zwycięstwie szczecińscy szczypiorniści z 49 punktami zajmują 4. miejsce na superligowym zapleczu, a w I lidze porażki doznali gryfinianie.

Liga Centralna piłkarzy ręcznych: NIELBA Wągrowiec - SANDRA SPA POGOŃ Szczecin 26:28 (8:14)

POGOŃ: Maksym Wiunyk 1, Grzegorz Jagodziński - Adam Biały 7, Patryk Krok 7, Jakub Polok 6, Grzegorz Nowak 4, Kamil Lilien 2, Adam Stępień 1, Cezary Fabisiak, Hubert Wiśniewski, Bartosz Karbownik

Od 6. minuty szczecinianie przyspieszyli grę i na przerwę schodzili z wysokim prowadzeniem, ale już siedem minut po wznowieniu gry były tylko trzy bramki przewagi. Pogoń kontrolowała jednak boiskowe wydarzenia i dopiero w końcówce rywale nieco zniwelowali straty.

I liga piłkarzy ręcznych: PGE KPR Gryfino - JEDYNKA KODO Morąg 30:37 (16:17)

PGE KPR: Aleksander Jeziorny, Radosław Cyran, Kacper Kłodziński - Jakub Gackowski 9, Kacper Janczyk 7, Mateusz Jurkiewicz 5, Kamil Kostrzewa 3, Kacper Blejsz 2, Piotr Łukaszewicz 1, Michał Klemens 1, Kamil Skrzypkowiak 1, Bartosz Telenga 1, Filip Fedeńczak, Marek Jezierski

Do 34. minuty mecz był wyrównany (23:23), ale później przewagę uzyskali goście i zwyciężyli. Gryfinianie z 25 punktami zajmują 8. lokatę. ©℗ (mij)